O szkole i dokumenty

Wizja szkoły

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Hadynowie jest szkołą przyjazną, bezpieczną i promującą zdrowy styl życia. Kształtuje ona ucznia szanującego innych, odpowiedzialnego i świadomie podejmującego decyzje w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Uczeń dąży do dalszego swojego rozwoju wykorzystując zdobytą wiedzę i umiejętności.

Szkoła uwzględnia potrzeby i możliwości uczniów, rozwija uzdolnienia i zainteresowania wychowanków. W działaniach na rzecz wszechstronnego rozwoju dziecka współpracuje z rodzicami, instytucjami i środowiskiem lokalnym. Panuje w niej klimat sprzyjający twórczej pracy uczniów i nauczycieli.

Placówka zatrudnia doświadczone pedagogiczne grono, gwarantując dopasowaną do potrzeb współczesnego ucznia edukacyjną ofertę. Placówka gwarantuje także komfortowe warunki do nauki i ciekawe zajęcia dodatkowe, oferując wszechstronne rozwijanie umiejętności uczniów.

Wizja Szkoły:

* Przyjazna